#кращийсередрівних #primusinterpares #bestamongequals #кращийсередрівних #primusinterpares
Dnipro Applied College of Energy and Information Technologies
Україна, 49127, місто Дніпро, вулиця Леоніда Каденюка (Космонавта Волкова), буд. 6-Б
Телефон: (+38056) 785-92-38. E-mail: ddteit.2020@gmail.com
ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ
З 20 березня 2024 року на відділенні енергетичних технологій та будівництва студенти ІІ курсу розпочали процедуру вибору освітніх компонентів (навчальних дисциплін).Голова ЦК електричної інженерії Асаул В.М., завідувач віділення Майсак Н.В., класний керівник групи ЕЛ-22 Корендо М.В. провели організаційні збори, на яких ознайомили студентів з Положенням, процедурою та каталогом вибіркових освітніх компонентів. Студенти переглянули всі презентації та анотації освітніх компонентів, які розміщені в Google Classroom. Після ретельного вивчення всіх складових освітніх компонентів у запропонованій Google Формі студенти визначалися з вибором навчальних дисциплін. Так здобувачі освіти зробили вибір на користь своїх професійних компетенцій!
НАШ КОЛЕКТИВ
АСАУЛ
Віта Миколаївна
Голова комісії, спеціаліст вищої категорії
професіонал в галузі енергетики, викладач дисциплін в галузі енергетики
Освіта: Українська інженерно–педагогічна академія (2013)
Викладає дисципліни:
-
Експлуатація електроустаткування електростанцій та електричних мереж
-
Монтаж і налагодження електроустаткування електростанцій та електричних мереж
-
Релейний захист і автоматика електричних систем
-
Електричні мережі електричних систем
-
Електричні мережі електричних систем
МАЙСАК
Неллі Володимирівна
Спеціаліст вищої категорії;
завідувач відділення
інженер-електромеханік
Освіта: Харківський політехнічний інститут (1994)
Викладає дисципліни:
-
Основи енергозберігаючих технологій
-
Основи енергозбереження
-
Фізика: основи прикладної електротехніки (конструкційні та електротехнічні матеріали)
СОЯТОВА
Наталя Володимирівна
Викладач, спеціаліст першої категорії
інженер-теплоенергетик
Освіта: Одеський ордена Трудового Червоного Знамені політехнічний інститут (1977)
Викладає дисципліни:
-
Тепломеханічна частина ТЕС
ВОРОНОВСЬКА
Любов Іванівна
Викладач, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії
інженер-електрик
Освіта: Дніпропетровський гірничий інститут (1968)
Викладає дисципліни:
-
Основи метрології та електричних вимірювань
-
Електричні машини і трансформатори
-
Теорія електричних і магнітних кіл
-
Фізика: основи електродинаміки (електротехніка та електромеханіка)
НОСОВ
Василь Анатолійович
Викладач, спеціаліст першої категорії
викладач загальнотехнічних дисциплін
Освіта: Криворізький державний педагогічний інститут (1989)
Викладає дисципліни:
-
Практика на отримання робітничої професії: слюсарно-зварювальна
ТКАЧЕНКО
Тетяна Михайлівна
Викладач, спеціаліст першоїкатегорії
інженер-електрик
Освіта: Харківський політехнічний інститут (1981)
Викладає дисципліни:
-
Електроустаткування електростанцій та підстанцій
-
Організація і технологія ремонту електроустаткування електростанцій і електричних мереж
РОДЕНКО
Дмитро Олександрович
Завідувач навчальної лабораторії, викладач, спеціаліст
інженер - електромеханік
Освіта: ДВНЗ "Національний гірничий університет" (2017)
Викладає дисципліни:
-
Основи систем автоматизованого проєктування
-
Фізика: основи електродинаміки (теорія електричних і магнітних кіл)
-
Фізика: основи електродинаміки (теоретичні основи електротехніки)